Горілка /Чача

Товарів на сторінці:
Ні для кого не секрет, що Грузія дуже багата виноградниками, що обумовлено сприятливим кліматом до вирощування плодових дерев.
320 грн.
Чача - споконвічно грузинський напій, що виготовляється з винограду. Якщо кілька століть назад кавказький народ славився як винороби, з якими навряд чи можна було конкурувати, то сьогодні фахівці даного профілю зуміли здивувати не тільки ароматним вином, а й виготовленням чачі. Цей напій вдається отримати не з виноградного соку, а з переробленого шляхом перегонки макухи, що залишилося після вичавлювання ягід.
340 грн.
Грузинський традиції виготовлення чачі споконвіку залишаються незмінними. Ще кілька століть тому кавказькі винороби навчилися робити якісне вино з різних сортів винограду.
320 грн.
Грузинська компанія Бадагони була заснована більше 15 років тому, вона спеціалізується на вирощуванні традиційних грузинських сортів винограду та виробництві виноградних напоїв. Завдяки своїм унікальним виноградникам вона має можливість випускати не тільки класичні та ігристі вина, але і виноградну чачу.
340 грн.
Завод Бадагони - великий грузинський виробник виноградних напоїв, який має сертифікат ISO. Компанія, заснована в 2002 році, протягом декількох років наполегливо працювала над підвищенням впізнаваності продукції.
340 грн.
220 грн.
300 грн.
320 грн.