сет хінкалі

вага: 1 порція 6шт. по 2шт кожного виду.
(Баранина, свинина з телятиною, сир)
95 грн.
Доступні знижки
  • Забери заказ сам - получи скидку 10%
Overview

Хінкалі з грибами - традиційне грузинське блюдо

Існує думка, що гриби - це кулінарний інгредієнт слов'янської кухні. Але це далеко не так. Національна кухня Грузії багата рецептами із застосуванням грибів. Традиційне східне блюдохінкалі начинений грибами не залишить байдужим шанувальників грузинської кухні

Особливий відтінок смаку

Мудрий грузинський народ дотримуючись своїх вікових традицій не відступає від неписаних правил здорового харчування. Гриби не виняток. Вони містять багато корисних мікроаргонізмов необхідних в раціоні нашого харчування. Наш ресторан піклується не тільки про смачні страви в меню, але і корисні властивості інгредієнтів, що входять в блюдо і про їхню якість.

Хінкаліз грибами вважатиме за краще навіть шанувальник вегетаріанської кухні. Багато наших клієнтів відвідують ресторан «Алаверди» щоб покуштувати саме це блюдо. У міру обсмажені рубані гриби з цибулею, «упаковані» в пишне і м'яке тісто, зберігають свою соковитість в готовиххінкалі. Ароматні східні приправи роблять страву з особливим відтінком смаку.

А соус?

Хінкалі з грибами відмінно поєднується білий сметанний соус. З огляду на низьку калорійність страви можна використовувати малопроцентний сметану. Його ми не нав'язуємо і пропонуємо кілька варіантів соусів «на любителя».

Грузинська гостинність «Алаверди»

Співробітники ресторану «Алаверди» намагаються максимально надати клієнтам грузинська гостинність, яке притаманне цього народу. Різноманітність страв в меню наближає нашу турботу про клієнта до традиції Грузії - нагодувати гостя.

Дружня розмова під час вечері з келихом вина і хінкаліз грибами пройде приємно в атмосфері грузинської автентичності. Залишаючи наш ресторан, поласувавши ситними стравами і відпочивши, Ви неодмінно повернетеся до нас ще.

Замовте додому

Покуштувати хінкалі з грибами можна не тільки відвідуючи наш ресторан, але ізамовити на дім. Доставка за вказаною адресою здійснюється швидко в години роботи ресторану.Доставка хінкалі додомубуде виконана в найкоротший час або в призначений Вами час. Кухарі якісно упакують блюдо, щоб до Вашого столу воно було доставлено гарячим і апетитним.

З цим товаром також купують
280 грн.
230 грн.
110 грн.
135 грн.
255 грн.
115 грн.
135 грн.
120 грн.
200 грн.
45 грн.
168 грн.
150 грн.