Шашлик каре ягняти 1кг + 1л червоного вина

вага: 1000г
1,950 грн.
Overview

Шашлик з каре молочного ягняти

Каре молочного ягняти - ніжне дієтичне м'ясо з великою кількістю корисних речовин. При правильному підході це пісне м'ясо не втратить свою соковитість. Грузинський ресторан «Алаверди» із задоволенням пригостить своїх відвідувачівшашликом з каре ягняти.

оброблення м'яса

Для смачного і якісного шашлику важливі всі етапи приготування - від закупівлі м'яса до смаження на мангалі. Тому наш ресторан постачає м'ясом постійний перевірений постачальник, щоб уникнути неприємностей з неякісним продуктом.

Відокремивши корейку від туші нарізаються рівні і приблизно однакові шматочки з реберцем. Так вони прожарюються рівномірно і не буде пересушені або недосмажених шматків.

Маринад для легкого аромату

Приготування маринаду для шашликів шеф-кухар нікому не довіряє. Додаючи спеції в маринад, шеф знає які і скільки потрібно для певної кількості м'яса. У міру приправлений маринад просочує м'ясо, ішашликотримує легкий аромат східних трав.

Зелень з Кавказу для соусу

Легкі соуси, що подаються дошашлику з каре ягняти, Доповнюють його ніжний смак і легкий аромат. Для соусів використовують стиглі овочі, а свіжа зелень завозиться з Кавказу.

Рум'яна кірочка і соковитість м'яса

Для приготування страв на відкритому вогні застосовують дрова фруктового дерева без кори. Завдяки спеку від натуральних вугілля м'ясо отримує рум'яної скоринки, яка зберігає соковитість шашлику.

замовлення доставки

Співробітники ресторану «Алаверди» завжди раді прийняти дорогих відвідувачів. Але бувають моменти, що для відвідування ресторану немає часу. У таких випадках передбаченадоставка додому. оформітьзамовлення по телефону, і кур'єр доставить гарячий шашлик на Вашу адресу.

З цим товаром також купують
120 грн.
150 грн.
230 грн.
120 грн.
190 грн.
120 грн.