Шашлик каре ягняти 1кг + 1л червоного вина

вага: 1000г
1,850 грн.
Доступные скидки
  • Забери заказ сам - получи скидку 10%
З цим товаром також купують
Грузинська компанія Бадагони була заснована більше 15 років тому, вона спеціалізується на вирощуванні традиційних грузинських сортів винограду та виробництві виноградних напоїв. Завдяки своїм унікальним виноградникам вона має можливість випускати не тільки класичні та ігристі вина, але і виноградну чачу.
340 грн.
вага:200г
Інгредієнти:(Баклажан, помідор, майонез, часник)
110 грн.
вага:200г
Інгредієнти:(Свинячі ніжки з часником, кінза, оцет, спеції)
125 грн.
вага:100г
90 грн.
вага:250г
Інгредієнти:(Квасоля, горіх волоський, зелень, спеції, часник)
100 грн.
вага: 200
180 грн.
вага:200г
Інгредієнти:(Баклажани, горіхи, часник, цибуля, зелень, спеції)
114 грн.
вага: 1 порція 5шт.
100 грн.
Overview

Шашлик з каре молочного ягняти

Каре молочного ягняти - ніжне дієтичне м'ясо з великою кількістю корисних речовин. При правильному підході це пісне м'ясо не втратить свою соковитість. Грузинський ресторан «Алаверди» із задоволенням пригостить своїх відвідувачівшашликом з каре ягняти.

оброблення м'яса

Для смачного і якісного шашлику важливі всі етапи приготування - від закупівлі м'яса до смаження на мангалі. Тому наш ресторан постачає м'ясом постійний перевірений постачальник, щоб уникнути неприємностей з неякісним продуктом.

Відокремивши корейку від туші нарізаються рівні і приблизно однакові шматочки з реберцем. Так вони прожарюються рівномірно і не буде пересушені або недосмажених шматків.

Маринад для легкого аромату

Приготування маринаду для шашликів шеф-кухар нікому не довіряє. Додаючи спеції в маринад, шеф знає які і скільки потрібно для певної кількості м'яса. У міру приправлений маринад просочує м'ясо, ішашликотримує легкий аромат східних трав.

Зелень з Кавказу для соусу

Легкі соуси, що подаються дошашлику з каре ягняти, Доповнюють його ніжний смак і легкий аромат. Для соусів використовують стиглі овочі, а свіжа зелень завозиться з Кавказу.

Рум'яна кірочка і соковитість м'яса

Для приготування страв на відкритому вогні застосовують дрова фруктового дерева без кори. Завдяки спеку від натуральних вугілля м'ясо отримує рум'яної скоринки, яка зберігає соковитість шашлику.

замовлення доставки

Співробітники ресторану «Алаверди» завжди раді прийняти дорогих відвідувачів. Але бувають моменти, що для відвідування ресторану немає часу. У таких випадках передбаченадоставка додому. оформітьзамовлення по телефону, і кур'єр доставить гарячий шашлик на Вашу адресу.

Відгуки
Доставка

Способы доставки

В нашем on-line ресторане Грузинской кухни вы можете воспользоваться несколькими способами осуществления доставки:

  • курьерская доставка в течение 90 мин;
  • доставка в заранее оговоренный срок;
  • самовывоз;

Курьерская доставка

В зависимости от транспортной загруженности дорог Киева наши курьеры осуществят доставку вашего заказа в течение 90 минут (+/- 30 мин.)

Доставка в заранее оговоренный срок

Вы можете разместить заказ заранее на нашем сайте или по указанному телефону и указать удобное для вас время доставки. Наши курьеры привезут все блюда в точно оговоренное в заказе время.

Самовывоз

Разместив заказ в нашем on-line ресторане вы можете самостоятельно, в удобное для вас время, получить блюда, приехав к нам.

Доставка еды на дом и её стоимость

Стоимость доставки заказа до 1000грн - 60 грн, свыше 1000грн - бесплатно.

Минимальная сумма заказа

В Днепровский и Дарницкий районы мы осуществим доставку заказов минимальной суммой 300 грн. В другие районы Киева от 600 грн.

Точные сроки доставки необходимо уточнять у операторов.

Внимание! Цена упаковки в стоимость заказа не входит.

Мы осуществляем доставку блюд ежедневно.

С 12:00 до 22:00

Упаковочные материалы и посуда

Убедительная просьба обращать внимание на то, что цена упаковки и посуды не входит в общую стоимость заказа. Также на упаковочные материалы и посуду не распространяются скидки. При формировании суммы минимального заказа следует учитывать, что цены на упаковку и посуду не учитываются в общей стоимости заказа и не принимают участия в различных акциях.

Мы будем вам очень признательны, если вы заранее нам сообщите о том, что не сможете по каким-либо причинам или передумали получить заказ. Нам очень не хочется заносить вас в «черный список», в который попадают недобросовестные заказчики. Оказавшиеся в «черном списке» заказчики не имеют возможности пользоваться услугой доставки. Получить заказ они могут, только лишь оплатив его заранее и самостоятельно за ним приехав.

Все блюда, заказанные в нашем on-line ресторане, приготовлены с теплом и любовью. Отведав их, вы почувствуете всю искренность Грузинского гостеприимства.

Оплата

Нашим клиентам мы предлагаем услуги по приему платежей

  • Наличными курьеру в момент доставки.
  • Оплата курьеру картой при помощи терминалов.

Просим заранее предупреждать менеджера об оплате картами