Хачапурі з доставкою додому

230 грн.
280 грн.
167 грн.
120 грн.
160 грн.
135 грн.
135 грн.
155 грн.
152 грн.
168 грн.
140 грн.
115 грн.
105 грн.
105 грн.
105 грн.
110 грн.
30 грн.
35 грн.

хачапурііхінкалі це найпопулярніші і улюблені всіма страви ресторану національної грузинської кухні в Києві

Настільки висока популярність хачапурі, якої представляє собою корж з найніжнішого тесту з начинками з сиру з різними добавками, пояснюється чудовим смаком цієї страви, його чарівним, розігруючим апетит ароматом і, звичайно ж, чудовим зовнішнім виглядом, здатним прикрасити будь-який стіл.

Крім того,хачапурідуже ситне блюдо, за допомогою якого можна швидко вгамувати голод, отримавши при цьому колосальне гастрономічне задоволення.

хачапуріце кращий спосіб смачно і ситно пообідати чи повечеряти, відновивши сили, наповнивши себе енергією і піднявши настрій. Ця страва практично універсально, адже його можна подавати навіть на сніданок, а також хачапурі це кращий спосіб нагодувати велику компанію друзів або родичів, які прийшли до вас в гості дуже несподівано.

Маючи під рукою телефон або адресу сайтуресторану «Алаверди» Київ вас буде важко застати зненацька, адже у нас можна замовити хачапурі і хінкалі з доставкою додому в будь-який район Києва.

Доставка хачапурі і хінкалі (ресторан Київ) на будинок або в офіс

Яку організовує наша служба доставки, це прекрасна можливість вгамувати свій голод і побалувати себе, своїх близьких або несподівано нагрянули гостей смачними стравами національної грузинської кухні.

Продуманий сервіс ресторану «Алаверди» в Києві дозволяє зробитизамовлення на доставку хачапурі по-аджарський, хачапурі по-імеретинськи, чебуреків або хінкалі в будь-який зручний для Вас час.

Доступні ціни, висока якість приготування хачапурі та інших страв традиційної грузинської кухні, оригінальна рецептура, використання при приготуванні їжі першокласних свіжих продуктів нададуть можливість гідно оцінити всі переваги ресторану «Алаверди», а доставка їжі хачапурі додому або в офіс, яка проводиться в мінімальні терміни , стане оптимальним рішенням в будь-якій ситуації.

Хачапурі ресторан доставка доступна 7 днів на тиждень з 12.00 до 22.00. Робіть своє замовлення на доставку хачапурі або інших страв грузинської кухні прямо на нашому сайті, або зателефонувавши в ресторан «Алаверди» по одному з наших контактних номерів телефонів:

  • (099) 259 7795;
  • (067) 731 0774.