Як замовити їжу додому?

Різноманітність і достаток зелені, овочів, різних соусів і ароматних спецій - це все про стравах Грузинської кухні . Своїм шиком Грузинські страви не можуть зрівнятися ні з якими іншими стравами світу. Щоб повною мірою відчути смак Грузинського застілля не обов'язково їхати далеко від дому. Досить відвідати сайт on-line ресторану «Алаверди» .

Нашим клієнтам не складе труднощів вивчити сторінки сайту ресторану. Швидке завантаження сторінок і зручність здійснення покупок на сайті ресторану «Алаверди» - ось цілі, які ми переслідували, створюючи цей ресурс.

Після того, як ви визначитеся з вибором on-line, наш оператор зв'яжеться з вами для уточнення і підтвердження отримання замовлення. Після цього ми одразу ж з любов'ю почнемо формувати ваше замовлення. Поклавши на нас всі турботи по організації харчування, можете бути впевнені, ми доставимо ваше замовлення в точно зазначений в вашій заявці термін.

Доставка їжі здійснюється в спеціальній упаковці, яка збереже ваші страви гарячими і ароматними. Також ця упаковка забезпечить повне дотримання всіх гігієнічних норм.

Якщо у вас з яких-небудь причин немає доступу в інтернет, зробити замовлення в нашому інтернет ресторані «Алаверди» ви можете просто зателефонувавши по телефону (099) 259 7795 або (067) 731 0774. Наші оператори з радістю приймуть у вас замовлення і негайно приступлять до його виконання.

Способи доставки

В нашому on-line ресторані Грузинської кухні ви можете скористатися кількома способами здійснення доставки:

  • кур'єрська доставка протягом 60 хв (+/- 30 хв) в залежності від завантаженості міста;
  • доставка в заздалегідь обумовлений термін;
  • самовивезення;

Кур'єрська доставка

В залежності від транспортної завантаженості доріг Києва наші кур'єри здійснять доставку вашого замовлення протягом 60 хвилин (+/- 30 хв.)

Доставка в заздалегідь обумовлений термін

Ви можете розмістити замовлення заздалегідь на нашому сайті або за телефоном і вказати зручний для вас час доставки. Наші кур'єри привезуть всі страви в точно обумовлений в замовленні час.

Самовивезення

Розмістивши замовлення в нашому on-line ресторані ви можете самостійно, в зручний для вас час, отримати страви, приїхавши до нас.

Доставка їжі додому і її вартість

Вартість доставки замовлення до 1000грн - 60 грн, понад 1000грн - безкоштовно .

Мінімальна сума замовлення - 600 грн.

Точні терміни доставки необхідно уточнювати в операторів.

Увага! Ціна упаковки входить в вартість замовлення.

Ми приймаємо замовлення на доставку страв щодня.

З 11:00 до 22:30

Ми здійснюємо доставку страв щодня.

З 11:00 до 23:00

Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви заздалегідь нам повідомте про те, що не зможете з яких-небудь причин або передумали отримати замовлення. Нам дуже не хочеться заносити вас в «чорний список», в який потрапляють недобросовісні замовники. Що опинилися в «чорному списку» замовники не мають можливості користуватися послугою доставки. Отримати замовлення вони можуть, тільки лише сплативши його заздалегідь і самостійно за ним приїхав.

Всі страви, замовлені в нашому on-line ресторані, приготовлені з теплом і любов'ю. Скуштувавши їх, ви відчуєте всю щирість Грузинського гостинності.