Доставка їжі додому

Способи оплати

Нашим клієнтам ми пропонуємо послуги з прийому платежів

 • Готівкою кур'єру в момент доставки.
 • Оплата кур'єру картою за допомогою терміналів.

Просимо заздалегідь попереджати менеджера про прийнятному способі оплати, заздалегідь вдячні

Довго засиджуєтеся на роботі і не маєте часу на поїздку в ресторан? Запросили гостей і збираєтеся пригостити їх по-домашньому смачної і різноманітної їжею? Чи плануєте банкет або корпоративне свято з рясним частуванням? Тоді вам неодмінно знадобиться така послуга, як доставка грузинської їжі в Києві! Замовлення їжі додому або в офіс не забирає багато часу, гарантує якісні і смачні страви і прийнятні розцінки.
Ресторан «Алаверди» пропонує доставку грузинської кухні в Києві. У нас ви можете зробити замовлення їжі з доставкою додому або в офіс за розумною ціною. До ваших послуг велике меню, смачні і ароматні страви, приготовані талановитими кухарями, використання тільки свіжих і якісних продуктів, оперативна доставка в будь-який район міста.

В нашому ресторані доступна найрізноманітніша грузинська їжа з доставкою в Києві :

 • ароматні перші страви;
 • чудові гарячі закуски;
 • смачні м'ясні та рибні страви;
 • шашлики з соковитого і свіжого м'яса;
 • різноманітні салати і холодні закуски.

Щоб їжа на будинок в Києві була доставлена без втрати своїх смакових характеристик, ми використовуємо спеціальні транспортні контейнери. Так що ви і ваші гості зможете повною мірою насолодитися смаком та ароматом чудових страв кавказької кухні.

Замовити їжу додому в Києві: швидко, зручно, практично

Доставка їжі додому Київ Грузинська кухня, доставка в Києві страв якої сьогодні так поширена, не дарма користується в нашій країні такий широкою популярністю. Хачапурі, харчо, хінкалі, чахохбілі, долма, курча тютюну, лобіо, сациві - назви цих та багатьох інших страв знайомі практично кожному. Грузинська кухня неймовірно різноманітна, соковита, смачна, ароматна, з великою кількістю приправ і зелені.
Якщо ви плануєте пригостити обідом або вечерею ділових партнерів або потенційних клієнтів, смакові пристрасті яких ви не знаєте, то грузинська їжа з доставкою в Києві - найбільш оптимальний варіант в цьому плані. Можна не сумніватися, що запропоновані страви гостям напевно припадуть до смаку, і ділова розмова пройде в сприятливому для вас руслі.

Доставка їжі додому і в офіс співробітниками ресторану «Алаверди»

Така послуга, як замовлення їжі в Києві з доставкою за останні роки стала надзвичайно популярною. Замовити їжу додому сьогодні пропонують безліч кафе, ресторанів і інших підприємств громадського харчування. Це дозволяє людям не витрачати багато часу на приготування обідів і вечерь і при цьому харчуватися смачно і якісно.

Чим же приваблива доставка їжі на замовлення від ресторану «Алаверди»? Постараємося це пояснити:

 • по-перше, тим, що ми одні з небагатьох пропонуємо грузинську кухню в Києві з доставкою, страви якої дуже різноманітні і смачні;
 • по-друге, в нашому ресторані їжа на замовлення готується гранично оперативно - вже через 90 хвилин після замовлення приготовані страви будуть у вас вдома або в офісі;
 • по-третє, доставка їжі на замовлення здійснюється в спеціальних контейнерах, довго зберігають смак і аромат страв;
 • по-четверте, у нас дуже велике меню і демократичні ціни.

Вам потрібно смачна, якісна і недорога їжа з доставкою в Києві, але ви не знаєте, де її замовити? Тоді телефонуйте в ресторан «Алаверди», де з радістю візьмуть ваше замовлення їжі і приготують потрібно вам кількість страв точно до призначеного часу.

Як замовити доставку грузинської їжі додому або офіс?