Хінкалі з бараниною

вага: 1порція 5 шт.
125 грн.
Overview

Хінкалі з бараниною - шедевр кулінарії

Наш ресторан «Алаверди» пропонуючистрави грузинської кухні не може обійти хінкаліз бараниною. Попри всю різноманітність блюд східної кухніхінкалімають велику популярність у відвідувачів нашого закладу. Досвід і майстерність шеф-кухаря роблять з нехитрих страв справжні шедеври кулінарії. Тонкощі приготування рецептів з баранини про яких знає наш шеф надають його стравам особливого смаку, який цінують наші відвідувачі.

Баранина для здоров'я

Баранина - основне блюдо для жителів гір. Вважаючи за краще це багате корисними речовинами м'ясо грузинський народ відрізняється міцним здоров'ям і довголіттям. Правильне поєднання продуктів при приготуванні страв надають молодому організму сили, а зрілому - здоров'я і продовжують життя.

пропонуючихінкалінашим клієнтам ми впевнені в користі подається страви. М'ясо в ресторан поставляється тільки свіже і неодмінно з молодого баранчика. Тісто замішується незадовго до приготування хінкалі. Оригінальний «мішечок» з повітряного тіста зберігає м'ясо соковитим і ніжним.

Приправи східної кухні

Пікантність страві надають приправи, додаються не тільки в рубане м'ясо, а й в воду при приготуванні. скуштувавши хінкаліз бараниною, Ви відчуєте особливість аромату східних трав, якими багата грузинська кухня.

Соус гострий або солодкуватий?

Хіба можна уявити м'ясне східне блюдо без соусу. Пропоновані варіанти враховують різні смаки відвідувачів - від пікантного гострого до ніжного солодкуватого. Соуси готуються тільки з натуральних продуктів, ніяких паст і порошків. Тільки свіжі стиглі овочі.

Зателефонуйте і ми доставимо замовлення

Рецепт подається страви в ресторані «Алаверди» тримається в секреті сім'ї шеф-кухаря. Тому такі хінкалі ви можете спробувати тільки у нас. Поласувати ними ви можете, не тільки відвідавши наш ресторан, але ізамовити,зателефонувавши по телефону. Наша служба доставки працює оперативно. кур'єридоставляють хінкалі додомупрямо до вашого столу за вказаною адресою теплим і зберіг аромат і соковитість страви.

З цим товаром також купують
120 грн.
120 грн.
178 грн.
178 грн.
145 грн.
190 грн.
220 грн.
165 грн.
178 грн.
60 грн.
120 грн.
255 грн.