Шашлик зі свинячого ошийка 1кг + 1 літр червоного вина

вага: 1000
1,100 грн.
Overview

Одне з фірмових страв нашої кухні -шашлик зі свинини. Наш шеф-кухар готує його зсвинячого ошийка.Маринад, приготований за оригінальним грузинським рецептом додає м'ясу особливий аромат і смак завдяки букету з трав Грузії, шматочки шашлику покриваються рум'яною золотистою скоринкою і таять у роті. Для приготування шашлику підходить тільки свіже м'ясо, тому запаси м'яса поповнюються по мірі витрати продукції, а це не більше доби. Крім цього, м'ясо доставляється з однієї і тієї ж ферми тому наш кухар впевнений, що якість м'яса багато в чому залежить від годування тварин, а купуючи у випадкових продавців не можна бути впевненим у якості готового блюда.

Гарнір до шашлику

печенакартопля на мангалі з овочами, запеченими на вугіллі і соусом від шеф-кухаря чудово підійде як гарнір до свинячого шашлику. Любителі української кухні оцінятьгрибочки іовочі гриль від нашого кухаря.

родзинка шашлику

Ми дорожимо нашими клієнтами, тому для приготуванняшашлику зі свинини використовуємо деревне вугілля виключно фруктових дерев, ніяких хімічних розпалювачів, тільки хмиз або солома. Сам по собі рецепт шашлику дуже простий, але особливість його полягає в використанні кавказьких трав,свинячий ошийок повинен бути дуже свіжий, замаринований з великою кількістю цибулі і ніякої хімії при запіканні.

Швидка доставка від «Алаверди»

Завдяки майстерності нашого шеф-кухаряшашлик зі свинячого ошийка має велику популярність у киян. Служба доставки ресторану піклуючись про своїх клієнтів здійснює швидкудоставку шашлику, Щоб він не втратив свої смакові якості притаманні тільки страви приготовленого за цим рецептом. Служба доставки якісно упаковує шашлики і запечені овочі, а досвідчені і сумлінні кур'єри оперативно доставляють замовлення.

З цим товаром також купують
178 грн.
45 грн.
45 грн.
70 грн.
60 грн.
190 грн.
35 грн.
50 грн.
135 грн.
120 грн.
120 грн.
178 грн.