Бар Доставка

140 грн.
Тонке, витончене і освіжаюче вино має ніжний смак з приємною фруктової кислинкою. Рекомендується вживати вино як аперитив, а також з рибними стравами, морепродуктами і легкими салатами.
240 грн.
400 грн.
45 грн.
40 грн.
Ординарне напівсолодке біле вино Назва походить від назви географічної зони - Алазанська долина.
270 грн.
180 грн.
80 грн.
Виготовлено методом вторинного бродіння вина в герметично закритих резервуарах під тиском, з добірного винограду, зібраного в околицях історичного монастиря Алаверди в Кахетії.
300 грн.
75 грн.
40 грн.
45 грн.
0 грн.
Ординарне червоне напівсолодке вино Назва походить від назви географічної зони - Алазанська долина.
280 грн.
Лікер Егермейстер має цікавий пряно-трав'яний смак, який відрізняється різноманітністю відтінків і нюансів. Секрет приготування лікераЕгермастер зберігається в найсуворішій таємниці.
120 грн.
Сухе біле ігристе вино. Регіон походження: Кахетія, околиці монастиря Алаверди, села Оджіо і Ходашені.
320 грн.
47 грн.
800 грн.
50 грн.
85 грн.
Вино має м'який збалансованим смаком, в якому гармонійно поєднуються нотки диких фруктів і польових квітів. Щоб повною мірою відчути смак і аромат напою, його рекомендують вживати в охолодженому вигляді (до 10-12 градусів).
270 грн.
300 грн.
Ігристе вино Артемівське - один з найпопулярніших, виробництва України. Створено вино на основі традиційних сортів білого винограду. Вдале поєднання і вміло підібраний купаж дарують ігристому провину квітковий аромат і медовий присмак, який поетапно відкривається в роті. Одним з найважливіших етапів виробництва вина - його витримка в льохах, протягом мінімум 9 місяців.
240 грн.
Смачний освіжаючий напій, який проводиться з кращої води, отриманої з власних природних джерел в умовах виняткової екології.
70 грн.
Грузинський бренді "GURJI De Luxe" зроблений в кращих традиціях Грузії з ретельно відібраного Майстром купажу коньячного спирту, отриманого з білих сортів винограду.
300 грн.
80 грн.
Витримане червоне напівсолодке вино контрольованого найменування. Микрозона: Кінзмараулі Витримка 8 місяців в дубі.
350 грн.
35 грн.
Чудовий грузинський бренді «GURJI Grande Reserve» 5 зірок роблять з якісного виноградного спирту, отриманого з білих сортів винограду. А виноград цей вирощується в ідеальних для нього умовах клімату Кахетинської долини.
350 грн.