Курячий шашлик

вага: 200г
180 грн.
Overview

Чудовий шашлик виходить з грудинки. Дієтичне м'ясо курки, що містить в собі багато корисних речовин, прекрасно підійде людям, які дотримуються дієти. Наш ресторанний шеф-кухар має великий досвід в приготуванні шашлику, в його меню безліч рецептів маринадів.

приготування шашлику

Для приготування шашлику з грудинки курки кухар використовує маринад, який тримає в секреті, відомо тільки те, що майонез він не використовує. М'ясо курки дуже ніжне, тому і маринад для нього особливий. Для якісного шашлику використовується грудинка тільки свіжої тушки курки. Якщо м'яса більше доби або воно заморожувалося соковитийшашлик не вийде. Сам шашлик шеф тримає на вогні рівно стільки, скільки потрібно для того щоб м'ясо було готовим, рум'яним і соковитим.

Курячий шашлик з грудинки прекрасно поєднується зовочами гриль, Приготованими на дровах. Таким ласощами може себе побалувати навіть клієнт дотримується строгої дієти. Для прихильників здорової їжі, яким чужий підрахунок калорій, прийдуть до вподоби страви з грибів абокартоплі на мангалі. Пікантність смаку страв на грилі додадутьсоуси. Особливість страв додасть низькокалорійний фірмовий соус від шеф-кухаря ресторану «Алаверди».

тільки дрова

Велике значення в приготуванні шашлику, овочів на грилі або мангалі мають значення вугілля. Кухар ресторану використовує тільки дрова фруктових дерев і ніяких синтетичних розпалювачів. Дим натурального дерева надаєшашлику особливий аромат і впливає на смак страви. У цьому неповторність страв на грилі нашого закладу.

Замовлення і доставка шашлику

Курячий шашлик з грудинки можна не тільки скуштувати в нашому ресторані, а й замовити з доставкою. Працівники служби доставки якісно упакують страви, а спритні кур'єри швидкодоставлять шашлик до Вашого столу. Він обов'язково буде теплим і соковитим, а напої неодмінно холодними.

З цим товаром також купують
220 грн.
178 грн.
60 грн.
120 грн.
50 грн.
190 грн.
70 грн.
175 грн.
45 грн.
270 грн.
70 грн.